2156 MAPLE AVE

SARASOTA, Florida 34234 · Sarasota County · Parcel 2024070045

$360 600
Assessed Value
$360 600
Market Value
Annual Tax
$360 600
Taxable Value
Ownership
OwnerBERNARDS INVESTMENT GROUP LLC
Mailing Address5404 ASHTON CT UNIT A SARASOTA FL 34233
Property Details
Year Built2024
Living Area1 774 sq ft
Lot Size7 510 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$45 400
Building Value$315 200
Just (Market) Value$360 600
Assessed Value$360 600
Taxable Value$360 600
Sale History
DatePriceBuyerDeed
1 de agosto de 2024 $100 11
1 de agosto de 2024 $100 11