18620 DAYSPRING PL

VENICE, Florida 34293 · Sarasota County · Parcel 0801130180

$333 200
Assessed Value
$333 200
Market Value
Annual Tax
$333 200
Taxable Value
Ownership
OwnerLARUE JOEY NICHOLE
Mailing Address323 ELOUISE COBELL ST HELENA MT 59601
Property Details
Year Built2024
Living Area1 784 sq ft
Lot Size5 439 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$96 700
Building Value$236 500
Just (Market) Value$333 200
Assessed Value$333 200
Taxable Value$333 200
Sale History
DatePriceBuyerDeed
1 de mayo de 2024 $411 800 01