18485 MIDSUMMER PL

VENICE, Florida 34293 · Sarasota County · Parcel 0802040101

$421 100
Assessed Value
$421 100
Market Value
Annual Tax
$421 100
Taxable Value
Ownership
OwnerCAUDLE NINA S (TTEE)
Mailing Address6983 HAWK WOODS CT WEST BLOOMFIELD MI 48322
Property Details
Year Built2024
Living Area2 144 sq ft
Lot Size7 304 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$130 200
Building Value$290 900
Just (Market) Value$421 100
Assessed Value$421 100
Taxable Value$421 100
Sale History
DatePriceBuyerDeed
1 de junio de 2024 $626 800 01