18106 TOPIARY PARK PL

VENICE, Florida 34293 · Sarasota County · Parcel 0802110109

$334 200
Assessed Value
$334 200
Market Value
Annual Tax
$309 200
Taxable Value
Ownership
OwnerDOLLENS DENNIS E (TTEE)
Mailing Address18106 TOPIARY PARK PL VENICE FL 34293
Property Details
Year Built2024
Living Area1 782 sq ft
Lot Size4 837 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$93 800
Building Value$240 400
Just (Market) Value$334 200
Assessed Value$334 200
Exemptions-$50 722
Taxable Value$309 200
Sale History
DatePriceBuyerDeed
1 de septiembre de 2024 $500 800 01