18057 FRANKLIN PARK CT

VENICE, Florida 34293 · Sarasota County · Parcel 0802110121

$330 200
Assessed Value
$330 200
Market Value
Annual Tax
$330 200
Taxable Value
Ownership
OwnerMACHO DAVID J
Mailing Address13485 W SUNBURST LN NEW BERLIN WI 53151
Property Details
Year Built2024
Living Area1 765 sq ft
Lot Size4 598 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$91 900
Building Value$238 300
Just (Market) Value$330 200
Assessed Value$330 200
Taxable Value$330 200
Sale History
DatePriceBuyerDeed
1 de julio de 2024 $440 100 01