17957 SOLSTICE AVE

VENICE, Florida 34293 · Sarasota County · Parcel 0807010260

$509 200
Assessed Value
$509 200
Market Value
Annual Tax
$509 200
Taxable Value
Ownership
OwnerKUKLIN ASSEN ALEXANDROV
Mailing Address460 S PAULA DR APT 107 DUNEDIN FL 34698
Property Details
Year Built2024
Living Area3 070 sq ft
Lot Size6 958 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$111 400
Building Value$397 800
Just (Market) Value$509 200
Assessed Value$509 200
Taxable Value$509 200
Sale History
DatePriceBuyerDeed
1 de septiembre de 2024 $724 100 01