17766 SOLSTICE AVE

VENICE, Florida 34293 · Sarasota County · Parcel 0807080108

$323 500
Assessed Value
$323 500
Market Value
Annual Tax
$323 500
Taxable Value
Ownership
OwnerSIGILLO JOHN A
Mailing Address17766 SOLSTICE AVE VENICE FL 34293
Property Details
Year Built2024
Living Area1 692 sq ft
Lot Size5 132 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$72 900
Building Value$250 600
Just (Market) Value$323 500
Assessed Value$323 500
Taxable Value$323 500
Sale History
DatePriceBuyerDeed
1 de marzo de 2025 $400 000 01