17754 SOLSTICE AVE

VENICE, Florida 34293 · Sarasota County · Parcel 0807080109

$347 800
Assessed Value
$347 800
Market Value
Annual Tax
Taxable Value
Ownership
OwnerDUNN MATTHEW PATRICK (CO-TTEE)
Mailing Address12161 MERCADO DR PMB 211 VENICE FL 34293
Property Details
Year Built2024
Living Area1 981 sq ft
Lot Size5 189 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$71 000
Building Value$276 800
Just (Market) Value$347 800
Assessed Value$347 800
Exemptions-$25 000
Sale History
DatePriceBuyerDeed
1 de agosto de 2024 $441 900 01