1771 24TH ST

SARASOTA, Florida 34234 · Sarasota County · Parcel 2024020080

$66 600
Assessed Value
$66 600
Market Value
Annual Tax
$66 600
Taxable Value
Ownership
OwnerSAUCEDA DANIEL JR
Mailing Address6030 MEDICI CT APT 202 SARASOTA FL 34243
Property Details
Lot Size5 750 sq ft
Use Code000
Valuation Breakdown
Land Value$41 700
Building Value$24 900
Just (Market) Value$66 600
Assessed Value$66 600
Taxable Value$66 600