1657 EUGENIA AVE

NORTH PORT, Florida 34288 · Sarasota County · Parcel 1117240203

$370 900
Assessed Value
$370 900
Market Value
Annual Tax
$370 900
Taxable Value
Ownership
OwnerCANE CHRISTOPHER
Mailing Address1657 EUGENIA AVE NORTH PORT FL 34288
Property Details
Year Built2024
Living Area2 458 sq ft
Lot Size10 000 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$20 900
Building Value$350 000
Just (Market) Value$370 900
Assessed Value$370 900
Taxable Value$370 900
Sale History
DatePriceBuyerDeed
1 de marzo de 2025 $469 900 01