1603 LAUGHLIN RD

NORTH PORT, Florida 34288 · Sarasota County · Parcel 1120156421

$286 300
Assessed Value
$286 300
Market Value
Annual Tax
$286 300
Taxable Value
Ownership
OwnerBARTHE JOSEPH
Mailing Address1603 LAUGHLIN RD NORTH PORT FL 34288
Property Details
Year Built2024
Living Area2 093 sq ft
Lot Size10 491 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$20 800
Building Value$265 500
Just (Market) Value$286 300
Assessed Value$286 300
Taxable Value$286 300
Sale History
DatePriceBuyerDeed
1 de diciembre de 2024 $360 000 01