1534 25TH ST

SARASOTA, Florida 34234 · Sarasota County · Parcel 2024030029

$288 600
Assessed Value
$288 600
Market Value
Annual Tax
$288 600
Taxable Value
Ownership
OwnerYAVALAR UFUK
Mailing Address1534 25TH ST SARASOTA FL 34234
Property Details
Year Built2024
Living Area1 045 sq ft
Lot Size7 500 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$57 400
Building Value$231 200
Just (Market) Value$288 600
Assessed Value$288 600
Taxable Value$288 600