1482 GARDENSIDE CIR

NORTH PORT, Florida 34288 · Sarasota County · Parcel 1119240607

$269 900
Assessed Value
$269 900
Market Value
Annual Tax
$269 900
Taxable Value
Ownership
OwnerWILSON DENISE S
Mailing Address4030 MOORPARK AVE STE 245 SAN JOSE CA 95117
Property Details
Year Built2024
Living Area1 897 sq ft
Lot Size11 647 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$22 000
Building Value$247 900
Just (Market) Value$269 900
Assessed Value$269 900
Taxable Value$269 900