1330 GLEN OAKS DR E 173D

SARASOTA, Florida 34232 · Sarasota County · Parcel 2021022012

$36 392
Assessed Value
$62 300
Market Value
Annual Tax
$11 392
Taxable Value
Ownership
OwnerFELL MAXINE
Mailing Address1330 GLEN OAKS DR E UNIT D173 SARASOTA FL 34232
Property Details
Year Built1978
Living Area450 sq ft
Use Code004
Valuation Breakdown
Just (Market) Value$62 300
Assessed Value$36 392
Exemptions-$25 000
Taxable Value$11 392