12777 PINNACLE LN

VENICE, Florida 34293 · Sarasota County · Parcel 0802050022

$738 900
Assessed Value
$738 900
Market Value
Annual Tax
$738 900
Taxable Value
Ownership
OwnerKOEVERING LINDA VAN (TTEE)
Mailing Address7468 DAVIES DR NE ROCKFORD MI 49341
Property Details
Year Built2024
Living Area3 611 sq ft
Lot Size8 877 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$137 600
Building Value$601 300
Just (Market) Value$738 900
Assessed Value$738 900
Taxable Value$738 900
Sale History
DatePriceBuyerDeed
1 de agosto de 2024 $1 218 400 01