12704 TULUM LOOP

VENICE, Florida 34293 · Sarasota County · Parcel 0808050226

$460 700
Assessed Value
$460 700
Market Value
Annual Tax
$460 700
Taxable Value
Ownership
OwnerFREVER DANNY L II (CO-TTEE)
Mailing Address12704 TULUM LOOP VENICE FL 34293
Property Details
Year Built2024
Living Area2 465 sq ft
Lot Size10 122 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$124 100
Building Value$336 600
Just (Market) Value$460 700
Assessed Value$460 700
Taxable Value$460 700
Sale History
DatePriceBuyerDeed
1 de noviembre de 2024 $586 000 01