12585 GALAPAGOS CT

VENICE, Florida 34293 · Sarasota County · Parcel 0808030135

$655 200
Assessed Value
$655 200
Market Value
Annual Tax
$655 200
Taxable Value
Ownership
OwnerGALAPAGOS 2024 LLC
Mailing Address25 BROWN ST DUBOIS PA 15801
Property Details
Year Built2024
Living Area3 130 sq ft
Lot Size10 741 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$125 300
Building Value$529 900
Just (Market) Value$655 200
Assessed Value$655 200
Taxable Value$655 200
Sale History
DatePriceBuyerDeed
1 de febrero de 2024 $925 000 01