1175 E HALLMARK BLVD

NORTH PORT, Florida 34288 · Sarasota County · Parcel 1139178623

$283 300
Assessed Value
$283 300
Market Value
Annual Tax
$283 300
Taxable Value
Ownership
OwnerSHAH BHAVESH (TTEE)
Mailing Address5333 RUETTE DE MER SAN DIEGO CA 92130
Property Details
Year Built2024
Living Area1 901 sq ft
Lot Size10 375 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$20 500
Building Value$262 800
Just (Market) Value$283 300
Assessed Value$283 300
Taxable Value$283 300
Sale History
DatePriceBuyerDeed
1 de octubre de 2024 $383 000 01