11366 BRIGHTLY DR

VENICE, Florida 34293 · Sarasota County · Parcel 0810030071

$994 000
Assessed Value
$994 000
Market Value
Annual Tax
$994 000
Taxable Value
Ownership
OwnerCORNS ALICE
Mailing Address5686 ASPEN LEAF DR LITTLETON CO 80125
Property Details
Year Built2024
Living Area3 422 sq ft
Lot Size15 621 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$201 900
Building Value$792 100
Just (Market) Value$994 000
Assessed Value$994 000
Taxable Value$994 000
Sale History
DatePriceBuyerDeed
1 de agosto de 2024 $1 348 200 01