11294 BOUNDLESS TER

VENICE, Florida 34293 · Sarasota County · Parcel 0799090301

$421 500
Assessed Value
$421 500
Market Value
Annual Tax
$421 500
Taxable Value
Ownership
OwnerCROW SANDRA S (TTEE)
Mailing Address11294 BOUNDLESS TER VENICE FL 34293
Property Details
Year Built2024
Living Area2 112 sq ft
Lot Size5 860 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$103 700
Building Value$317 800
Just (Market) Value$421 500
Assessed Value$421 500
Taxable Value$421 500
Sale History
DatePriceBuyerDeed
1 de mayo de 2025 $460 000 01