11281 BOUNDLESS TER

VENICE, Florida 34293 · Sarasota County · Parcel 0799080239

$353 700
Assessed Value
$353 700
Market Value
Annual Tax
$353 700
Taxable Value
Ownership
OwnerALLISON DONALD R (E LIFE EST)
Mailing Address6677 CRORY RD CANFIELD OH 44406
Property Details
Year Built2024
Living Area2 048 sq ft
Lot Size4 583 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$67 700
Building Value$286 000
Just (Market) Value$353 700
Assessed Value$353 700
Taxable Value$353 700
Sale History
DatePriceBuyerDeed
1 de mayo de 2025 $100 11
1 de febrero de 2025 $461 000 01