11236 BOUNDLESS TER

VENICE, Florida 34293 · Sarasota County · Parcel 0799080267

$445 100
Assessed Value
$445 100
Market Value
Annual Tax
$445 100
Taxable Value
Ownership
OwnerLARSON TODD R (TTEE)
Mailing Address519 W LAKE PARK PL LAKE MILLS WI 53551
Property Details
Year Built2024
Living Area1 896 sq ft
Lot Size5 926 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$104 200
Building Value$340 900
Just (Market) Value$445 100
Assessed Value$445 100
Taxable Value$445 100
Sale History
DatePriceBuyerDeed
1 de octubre de 2024 $100 11
1 de marzo de 2024 $547 700 01