11232 BOUNDLESS TER

VENICE, Florida 34293 · Sarasota County · Parcel 0799080265

$400 600
Assessed Value
$400 600
Market Value
Annual Tax
$370 600
Taxable Value
Ownership
OwnerSILBER HOLLY
Mailing Address11232 BOUNDLESS TER VENICE FL 34293
Property Details
Year Built2024
Living Area1 931 sq ft
Lot Size5 954 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$104 300
Building Value$296 300
Just (Market) Value$400 600
Assessed Value$400 600
Exemptions-$50 722
Taxable Value$370 600
Sale History
DatePriceBuyerDeed
1 de febrero de 2024 $604 200 01