1027 KENISCO RD

VENICE, Florida 34293 · Sarasota County · Parcel 0472140062

$329 200
Assessed Value
$329 200
Market Value
Annual Tax
$329 200
Taxable Value
Ownership
OwnerSORRENTINO LUCIANO
Mailing Address1027 KENISCO RD VENICE FL 34293
Property Details
Year Built2024
Living Area1 519 sq ft
Lot Size8 000 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$59 200
Building Value$270 000
Just (Market) Value$329 200
Assessed Value$329 200
Taxable Value$329 200
Sale History
DatePriceBuyerDeed
1 de julio de 2024 $100 11