975 ERVIN ST

SAINT AUGUSTINE, Florida 32084 · Saint Johns County · Parcel 1184710270

$425 752
Assessed Value
$425 752
Market Value
Annual Tax
$425 752
Taxable Value
Ownership
OwnerTWP EXCHANGE LLC
Mailing Address2748 US HWY 1 S SAINT AUGUSTINE FL 32086
Property Details
Year Built2024
Living Area2 524 sq ft
Lot Size10 019 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$45 000
Building Value$380 752
Just (Market) Value$425 752
Assessed Value$425 752
Taxable Value$425 752