95 PITTMAN CT

SAINT AUGUSTINE, Florida 32086 · Saint Johns County · Parcel 1358330360

$209 294
Assessed Value
$264 194
Market Value
Annual Tax
$184 294
Taxable Value
Ownership
OwnerROZGA JACEK,JOANNA
Mailing Address95 PITTMAN CT SAINT AUGUSTINE FL 32086
Property Details
Year Built2024
Living Area1 883 sq ft
Lot Size3 049 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$45 000
Building Value$219 194
Just (Market) Value$264 194
Assessed Value$209 294
Exemptions-$50 722
Taxable Value$184 294
Sale History
DatePriceBuyerDeed
1 de julio de 2024 $315 000 01