858 W 12TH ST

SAINT AUGUSTINE, Florida 32084 · Saint Johns County · Parcel 1333500220

$310 141
Assessed Value
$310 141
Market Value
Annual Tax
$310 141
Taxable Value
Ownership
OwnerTANG MIN ETAL
Mailing Address11908 DIAMOND SPRINGS DR JACKSONVILLE FL 32246
Property Details
Year Built2024
Living Area1 444 sq ft
Lot Size4 792 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$40 000
Building Value$270 141
Just (Market) Value$310 141
Assessed Value$310 141
Taxable Value$310 141