855 TIMBERWOLF TRL

SAINT AUGUSTINE, Florida 32092 · Saint Johns County · Parcel 0103300030

$31 396 073
Assessed Value
$31 396 073
Market Value
Annual Tax
Taxable Value
Ownership
OwnerSCHOOL BOARD FOR ST JOHNS COUN
Mailing Address40 ORANGE ST SAINT AUGUSTINE FL 32084
Property Details
Year Built2024
Living Area113 077 sq ft
Lot Size1 152 162 sq ft
Use Code083
Valuation Breakdown
Land Value$5 951 250
Building Value$25 444 823
Just (Market) Value$31 396 073
Assessed Value$31 396 073