808 W 11TH ST

SAINT AUGUSTINE, Florida 32084 · Saint Johns County · Parcel 1332730210

$35 998
Assessed Value
$87 251
Market Value
Annual Tax
$10 998
Taxable Value
Ownership
OwnerJACKSON SHERILL D
Mailing Address808 W 11TH ST SAINT AUGUSTINE FL 32084
Property Details
Year Built1998
Living Area1 412 sq ft
Lot Size8 276 sq ft
Use Code002
Valuation Breakdown
Land Value$45 000
Just (Market) Value$87 251
Assessed Value$35 998
Exemptions-$25 000
Taxable Value$10 998