7948 WASHINGTON AVE

HASTINGS, Florida 32145 · Saint Johns County · Parcel 0382860370

$676 442
Assessed Value
$676 442
Market Value
Annual Tax
$676 442
Taxable Value
Ownership
OwnerKRB CONSTRUCTION LLC
Mailing Address942 AURORA AVE SAINT AUGUSTINE FL 32086
Property Details
Year Built2024
Living Area3 005 sq ft
Lot Size46 609 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$63 750
Building Value$612 692
Just (Market) Value$676 442
Assessed Value$676 442
Taxable Value$676 442