7213 A1A

SAINT AUGUSTINE, Florida 32080 · Saint Johns County · Parcel 1813800175

$459 525
Assessed Value
$459 525
Market Value
Annual Tax
$459 525
Taxable Value
Ownership
OwnerZAHARIAS LAIDA REV LIVING TRUS
Mailing Address1297 STATE ROAD 206 E SAINT AUGUSTINE FL 32080
Property Details
Year Built2024
Living Area1 418 sq ft
Lot Size10 019 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$227 500
Building Value$232 025
Just (Market) Value$459 525
Assessed Value$459 525
Taxable Value$459 525