7022 PINE BREEZE LN

SAINT AUGUSTINE, Florida 32086 · Saint Johns County · Parcel 1858900081

$258 069
Assessed Value
$720 199
Market Value
Annual Tax
$233 069
Taxable Value
Ownership
OwnerOLNEY RODNEY,JENNIPHER
Mailing Address7022 PINE BREEZE LN SAINT AUGUSTINE FL 32086
Property Details
Year Built2024
Living Area3 887 sq ft
Lot Size158 994 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$265 000
Building Value$455 199
Just (Market) Value$720 199
Assessed Value$258 069
Exemptions-$50 722
Taxable Value$233 069