6618 BREVARD ST

SAINT AUGUSTINE, Florida 32080 · Saint Johns County · Parcel 1800200110

$732 476
Assessed Value
$732 476
Market Value
Annual Tax
$732 476
Taxable Value
Ownership
OwnerMARKER FIFTY FIVE CREW LLC
Mailing Address288 DESOTO RD SAINT AUGUSTINE FL 32080
Property Details
Year Built2024
Living Area2 856 sq ft
Lot Size6 970 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$158 470
Building Value$574 006
Just (Market) Value$732 476
Assessed Value$732 476
Taxable Value$732 476