650 W POPE RD

SAINT AUGUSTINE, Florida 32080 · Saint Johns County · Parcel 1619600234

$46 090
Assessed Value
$142 000
Market Value
Annual Tax
$21 090
Taxable Value
Ownership
OwnerSONNY MELISSA ROSE
Mailing Address650 W POPE RD UNIT 234 SAINT AUGUSTINE FL 32080
Property Details
Year Built1985
Living Area720 sq ft
Use Code004
Valuation Breakdown
Just (Market) Value$142 000
Assessed Value$46 090
Exemptions-$25 000
Taxable Value$21 090