6485 BREVARD ST

SAINT AUGUSTINE, Florida 32080 · Saint Johns County · Parcel 1800600070

$479 363
Assessed Value
$685 588
Market Value
Annual Tax
$454 363
Taxable Value
Ownership
OwnerCIESLIK ADAM ET AL
Mailing Address6485 BREVARD ST SAINT AUGUSTINE FL 32080
Property Details
Year Built2024
Living Area2 275 sq ft
Lot Size6 970 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$156 975
Building Value$528 613
Just (Market) Value$685 588
Assessed Value$479 363
Exemptions-$50 722
Taxable Value$454 363