64 WINDSOR LN

SAINT AUGUSTINE, Florida 32084 · Saint Johns County · Parcel 0948520710

$232 854
Assessed Value
$232 854
Market Value
Annual Tax
$232 854
Taxable Value
Ownership
OwnerSTANION MEGAN M
Mailing Address64 WINDSOR LN SAINT AUGUSTINE FL 32084
Property Details
Year Built2024
Living Area1 428 sq ft
Lot Size5 227 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$65 000
Building Value$167 854
Just (Market) Value$232 854
Assessed Value$232 854
Taxable Value$232 854
Sale History
DatePriceBuyerDeed
1 de julio de 2024 $310 000 01
1 de febrero de 2024 $647 400 05