581 TENANT LN

SAINT AUGUSTINE, Florida 32084 · Saint Johns County · Parcel 1162900000

$33 012
Assessed Value
$118 167
Market Value
Annual Tax
$8 012
Taxable Value
Ownership
OwnerSMITH JEANNE ETAL
Mailing Address581 TENANT LN SAINT AUGUSTINE FL 32084
Property Details
Year Built1987
Living Area678 sq ft
Lot Size10 019 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$69 000
Just (Market) Value$118 167
Assessed Value$33 012
Exemptions-$25 000
Taxable Value$8 012