5484 3RD ST

SAINT AUGUSTINE, Florida 32080 · Saint Johns County · Parcel 1787300180

$642 474
Assessed Value
$642 474
Market Value
Annual Tax
$642 474
Taxable Value
Ownership
OwnerZWIERZYNSKI TOMIR
Mailing Address302 RAVENSWOOD DR SAINT AUGUSTINE FL 32084
Property Details
Year Built2024
Living Area2 543 sq ft
Lot Size8 276 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$173 502
Building Value$468 972
Just (Market) Value$642 474
Assessed Value$642 474
Taxable Value$642 474