548 TENANT LN

SAINT AUGUSTINE, Florida 32084 · Saint Johns County · Parcel 1162800000

$28 194
Assessed Value
$123 215
Market Value
Annual Tax
$3 194
Taxable Value
Ownership
OwnerROLLINS LOISTINE PITTMAN
Mailing Address548 TENANT LN SAINT AUGUSTINE FL 32084
Property Details
Year Built1958
Living Area1 084 sq ft
Lot Size4 792 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$45 000
Just (Market) Value$123 215
Assessed Value$28 194
Exemptions-$25 000
Taxable Value$3 194