421 ARDILA CIR

SAINT AUGUSTINE, Florida 32084 · Saint Johns County · Parcel 1011850090

$325 492
Assessed Value
$325 492
Market Value
Annual Tax
$325 492
Taxable Value
Ownership
OwnerCIUFO-LOPEZ PATRIZIA ET AL
Mailing Address421 ARDILA CIR SAINT AUGUSTINE FL 32084
Property Details
Year Built2024
Living Area2 447 sq ft
Lot Size8 712 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$70 000
Building Value$255 492
Just (Market) Value$325 492
Assessed Value$325 492
Taxable Value$325 492
Sale History
DatePriceBuyerDeed
1 de septiembre de 2024 $388 900 01