415 WATEROAK ST

Saint Augustine, Florida 32086 · Saint Johns County · Parcel 1836000065

$297 852
Assessed Value
$297 852
Market Value
Annual Tax
$297 852
Taxable Value
Ownership
OwnerJOINER ROBERT F,KIMBERLY
Mailing Address3811 WESTOVER RD FLEMING ISLAND FL 32003
Property Details
Year Built2024
Living Area1 723 sq ft
Lot Size56 192 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$20 188
Building Value$277 664
Just (Market) Value$297 852
Assessed Value$297 852
Taxable Value$297 852