412 D ST

SAINT AUGUSTINE, Florida 32080 · Saint Johns County · Parcel 1717600000

$664 278
Assessed Value
$664 278
Market Value
Annual Tax
$664 278
Taxable Value
Ownership
OwnerLI FAMILY TRUST D:08/13/2025
Mailing Address991 EAGLE POINT DR SAINT AUGUSTINE FL 32092
Property Details
Year Built2024
Living Area2 435 sq ft
Lot Size5 227 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$287 500
Building Value$376 778
Just (Market) Value$664 278
Assessed Value$664 278
Taxable Value$664 278
Sale History
DatePriceBuyerDeed
1 de agosto de 2025 $100 11
1 de marzo de 2025 $925 000 01