405 AVILLA AVE

SAINT AUGUSTINE, Florida 32084 · Saint Johns County · Parcel 0893800020

$143 180
Assessed Value
$143 180
Market Value
Annual Tax
$143 180
Taxable Value
Ownership
OwnerSUNNY DOG D LLC
Mailing AddressPO BOX 4498 SAINT AUGUSTINE FL 32085
Property Details
Year Built1997
Living Area996 sq ft
Lot Size37 897 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$43 500
Building Value$99 680
Just (Market) Value$143 180
Assessed Value$143 180
Taxable Value$143 180
Sale History
DatePriceBuyerDeed
1 de junio de 2024 $100 11