40 WINDSOR LN

SAINT AUGUSTINE, Florida 32084 · Saint Johns County · Parcel 0948520740

$332 788
Assessed Value
$332 788
Market Value
Annual Tax
$307 788
Taxable Value
Ownership
OwnerLUTTRELL DANIEL LEE ET AL
Mailing Address40 WINDSOR LN SAINT AUGUSTINE FL 32084
Property Details
Year Built2024
Living Area2 415 sq ft
Lot Size5 227 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$65 000
Building Value$267 788
Just (Market) Value$332 788
Assessed Value$332 788
Exemptions-$50 722
Taxable Value$307 788
Sale History
DatePriceBuyerDeed
1 de mayo de 2024 $362 800 01