332 COLUMBUS ST

SAINT AUGUSTINE, Florida 32084 · Saint Johns County · Parcel 1266400000

$34 190
Assessed Value
$283 402
Market Value
Annual Tax
$9 190
Taxable Value
Ownership
OwnerBROWN LOUISE ANN
Mailing Address332 COLUMBUS ST SAINT AUGUSTINE FL 32084
Property Details
Year Built1955
Living Area1 212 sq ft
Lot Size15 246 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$155 000
Just (Market) Value$283 402
Assessed Value$34 190
Exemptions-$25 000
Taxable Value$9 190