3308 12TH ST

ELKTON, Florida 32033 · Saint Johns County · Parcel 1387601700

$33 893
Assessed Value
$142 264
Market Value
Annual Tax
$8 893
Taxable Value
Ownership
OwnerAUSILI LINDA C
Mailing Address3308 12TH ST ELKTON FL 32033
Property Details
Year Built1981
Living Area1 001 sq ft
Lot Size4 792 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$31 050
Just (Market) Value$142 264
Assessed Value$33 893
Exemptions-$25 000
Taxable Value$8 893