3065 COUNTY ROAD 214

ELKTON, Florida 32033 · Saint Johns County · Parcel 1010150000

$688 900
Assessed Value
$688 900
Market Value
Annual Tax
$688 900
Taxable Value
Ownership
OwnerHICKS LAND CLEARING ETAL
Mailing Address2245 COUNTY ROAD 13 S ELKTON FL 32033
Property Details
Lot Size3 192 948 sq ft
Use Code092
Valuation Breakdown
Land Value$665 500
Building Value$23 400
Just (Market) Value$688 900
Assessed Value$688 900
Taxable Value$688 900