2661 JUAREZ AVE

SAINT AUGUSTINE, Florida 32086 · Saint Johns County · Parcel 1003600160

$190 071
Assessed Value
$190 071
Market Value
Annual Tax
$190 071
Taxable Value
Ownership
OwnerHWANG YOON,HUI
Mailing Address328 PRAIRIE HILL TRL LEWISVILLE TX 75056
Property Details
Year Built2009
Living Area1 674 sq ft
Lot Size9 583 sq ft
Use Code002
Valuation Breakdown
Land Value$50 000
Building Value$140 071
Just (Market) Value$190 071
Assessed Value$190 071
Taxable Value$190 071