26 MULBERRY ST

SAINT AUGUSTINE, Florida 32084 · Saint Johns County · Parcel 1956000000

$44 864
Assessed Value
$335 617
Market Value
Annual Tax
$19 864
Taxable Value
Ownership
OwnerDUPONT CATHERINE I
Mailing Address26 MULBERRY ST SAINT AUGUSTINE FL 32084
Property Details
Year Built1904
Living Area1 088 sq ft
Lot Size2 614 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$163 800
Just (Market) Value$335 617
Assessed Value$44 864
Exemptions-$25 000
Taxable Value$19 864