25 SILVER MOON CIR

SAINT AUGUSTINE, Florida 32092 · Saint Johns County · Parcel 0874200002

$4 781 616
Assessed Value
$4 781 616
Market Value
Annual Tax
$4 781 616
Taxable Value
Ownership
OwnerLATIGO ST AUGUSTINE LLC
Mailing Address1 CARMEL COURT LAGUNA BEACH CA 92651
Property Details
Lot Size1 471 457 sq ft
Use Code010
Valuation Breakdown
Land Value$4 777 404
Building Value$4 212
Just (Market) Value$4 781 616
Assessed Value$4 781 616
Taxable Value$4 781 616